NEWS

2017-01-15

Весільний кліп Юрія та Ірини

Лоскоче тепла хвиля ноги босі 
Немов зізнання словом огортає, 
Нехай освідчення ти чула досі, 
Не сумнівайся, що воно - безкрає! 
 

2017-01-09

Весільний кліп Андрія та НаталіїТвоя... На мить, на роки, на життя 
Від погляду найпершого, від слова 
Від поцілунку, відтоді як почуття 
Враз народилось і сплелось в основу..

2017-01-09

Весільний кліп Івана та Тетяни

На весіллі Івана та Тетяни майже весь день був дощ, проте це не завадило їхньому настрою... А як усе відбувалось, дивіться у весільному кліпі від студії "DEKA Premier"

 

2017-01-08

Весільний кліп Валентини та Сергія

 

Весільний кліп для Валентини і Сергія, від студії DEKA Premier 
Віршованні рядки - СПЕЦІЯ.

 
Два янголи ходили по землі, 
Як прості люди... навіть без хітонів 
Пускали мрії, наче кораблі, 
У океани снів, в краї бездонні. 

2015-01-20

Відеозйомка весілля Луцьк

     Знайомтесь запальна та дуже романтична весільна пара Андрій та Аня. У день їхнього весілля було і сонце, і дощ, але не дивлячись на це він видався дуже радісний і легкий. Молодята просто світились від щастя і передавали цей настрій усім оточуючим. Не дивно, що їхнього запалу вистачило аж на два весільні кліпи. Перший - художній, який ми знімали з закоханими в окремий день у різних гарних місцях. Це вийшло весело і трішки екстремально, але воно того було варте )). Другий кліп - про саме весілля , в ньому приймали участь усі: і дорогі батьки, і шановні гості, і доброзичливі друзі. Тож переглядаємо на сторінці Video-Wedding

2014-10-17

Відеозйомка і монтаж весільного кліпу, в день весілля. Або простo - "SDE-кліп"

Уявіть собі, що ви - молода пара, в якої вже позаду проблеми пошуку всіх складових вашого майбутього весілля. Позаду вибір плаття, ресторану, автомобільного кортежу, декоратора, фотографа, відеографа... Але тепер у вас постає інше, не менш важливе питання, зробити своє свято незабутнім. Звісно, у вас буде багато конкурсів від весільного ведучого, багата різноманітна кухня, чудовий музичний колектив, поставлений перший танець, але повірте, якщо Ви хочете чимось здивувати ваших гостей, притягнути якнайбільше їхньої уваги, а також і самим відчути, ще більшу значимість вашого святкування, то допоможемо у цьому ми - творча студія Deka Premier. 

 

 

2014-02-18

Відеозйомка виступів творчих колективів.

 

Виступ для творчого колективу є важливим і відповідальним заходом . 
 

Для будь-якої музичної , акторської та естрадної групи кожен концерт

-це остаточний етап періоду наполегливих тренувань і репетицій. 

 

2014-01-28

Хто такий професійний фотограф?

        Професійна фотозйомка - це мистецтво фіксувати швидкоплинні події в якісних , яскравих , красивих і живих знімках. І ніхто не виконає це завдання краще , ніж досвідчений майстер , захоплений своєю справою і бажанням постійно вдосконалювати результат.

        І хоча послуги фотографа в Луцьку можна зустріти буквально на кожному кроці , до вибору професіонала слід підійти з відповідальністю. Адже саме від нього залежить, які емоції і почуття будуть викликати зроблені фотознімки, чи вдасться їм передати те, чого ви так хотіли і бажали.

2014-01-25

Переваги багатокамерної Full Hd зйомки

 

Двокамерна, або багатокамерна весільна зйомка в Full Hd форматі дозволяє не тільки охопити більше ракурсів і планів , а й задіяти додаткове обладнання .  

Наприклад , слайдер (рейки для пересування камери), стедікам (систему для стабілізації знімальної камери і зображення при русі) , а також знімні об'єктиви. Все це в кінцевому підсумку дає можливість отримати гарний, мистецький та динамічний весільний ролик на зразок великого кіно.

Перевагою багатокамерної відеозйомки є і те , що вона підвищує надійність записуваного матеріалу , так як відбувається його дублювання.

До того ж , при використанні однієї камери можна просто пропустити ряд цікавих і неповторних моментів вашого весілля , оскільки відзняти все відразу одна людина не в змозі. 

 

23890075