NEWS

Переваги багатокамерної Full Hd зйомки

2014-01-25

 

Двокамерна, або багатокамерна весільна зйомка в Full Hd форматі дозволяє не тільки охопити більше ракурсів і планів , а й задіяти додаткове обладнання .  

Наприклад , слайдер (рейки для пересування камери), стедікам (систему для стабілізації знімальної камери і зображення при русі) , а також знімні об'єктиви. Все це в кінцевому підсумку дає можливість отримати гарний, мистецький та динамічний весільний ролик на зразок великого кіно.

Перевагою багатокамерної відеозйомки є і те , що вона підвищує надійність записуваного матеріалу , так як відбувається його дублювання.

До того ж , при використанні однієї камери можна просто пропустити ряд цікавих і неповторних моментів вашого весілля , оскільки відзняти все відразу одна людина не в змозі. 

 

    

Водночас , багатокамерна командна робота відеографів не дає вислизнути жодній важливій події. А після того , як в процесі монтажу всі кадри з різних камер ,  об'єднуються воєдино , ви отримуєте багатоплановий , якісний і яскравий фільм , що приковує до себе підвищену увагу.

Застосування декількох професійних камер дозволяє домогтися різних ефектів зйомки весіль . Наприклад:

       - Різнопланова багатокамерна зйомка.

          У цьому випадку оператори поділяють відеозйомку між собою по крупності . Завдання одного - зняти загальний                 план , іншого - середні плани , третій - крупні і деталі.

       - Поділ на кілька сюжетів.

          Відеографи поділяють між собою зйомку різних сюжетів , які відбуваються в один і той же час.

         - Сюжетний поділ.

            Коли , один оператор веде репортажну зйомку події в цілому , другий акцентується на емоціях і знімає реакцію                     людей на те, що відбувається і т.д.

          - Поділ в технічному плані.

           У ході багатокамерної зйомки відеографи можуть задіяти різне обладнання. Причому це стосується як самих                      камер , так і додаткового спорядження , що дозволяє домогтися бажаного художнього ефекту.

           - Дублювання , при якому репортажна багатокамерна відеозйомка здійснюється з різних ракурсів і дає                                можливість охопити більший масштаб того, що відбувається .

           І , нарешті , багатокамерна комбінована зйомка, що дозволяє одночасно реалізувати всі названі методи .

Замовити професійну багатокамерну зйомку в Full Hd форматі ви можете за нашими контактами,  на сайті. Від нас ви отримуєте команду фахівців , яка із задоволенням зробить для вас приголомшливий весільний фільм , від якого ви і ваші гості будете просто в захваті.

Наш досвід , професіоналізм , творчий підхід  до справи , а також ввічливість  - це те , що робить співпрацю з нами приємною та взаємовигідною . Зверніться до нас і отримаєте всю цікаву для вас інформацію з відеозйомки весіль камерами Сanon 5d mark 2 в Full Hd форматі .

З повагою, відеограф Андрій Дмитрук

23890075