NEWS

Відеозйомка і монтаж весільного кліпу, в день весілля. Або простo - "SDE-кліп"

2014-10-17

Уявіть собі, що ви - молода пара, в якої вже позаду проблеми пошуку всіх складових вашого майбутього весілля. Позаду вибір плаття, ресторану, автомобільного кортежу, декоратора, фотографа, відеографа... Але тепер у вас постає інше, не менш важливе питання, зробити своє свято незабутнім. Звісно, у вас буде багато конкурсів від весільного ведучого, багата різноманітна кухня, чудовий музичний колектив, поставлений перший танець, але повірте, якщо Ви хочете чимось здивувати ваших гостей, притягнути якнайбільше їхньої уваги, а також і самим відчути, ще більшу значимість вашого святкування, то допоможемо у цьому ми - творча студія Deka Premier. 

 

 

Ми довго виношували ідею показу вже змонтованого весільного кліпу в день весілля. Цьому передували довгі технічні підготовки, враховувалися всі чинники командної роботи, правильне розподілення функцій, хто, що має виконувати, і після довгих розрахунків і допрацювань, мета була досягнута.  Ми змогли дати присутнім гостям  поринути у тільки що створену кінематографічну історію, з акторами, в яких вони впізнають самих себе, з подіями, які відбувались декілька годин тому, знову пережити трепет події на яку вони очікували, та найбільший  захват відчувають, самі головні винуватці свята - це МОЛОДЯТА.

По закінченні демонстрації, молода сім'я одразу отримує ролик на флеш-носії. І вже на наступний день можуть викладати в соц. мережі, не чекаючи довгих місяців на монтаж відеофільму. Так що, весільний ролик створений в самий день весілля вже набуває окремої, важливої події у проведенні святкування визначної дати у житті молодої пари, якими на цей раз були душевні, закохані (вже) чоловік та жінка: Віталій і Юлія. Нехій все у їхньому житті буде якнайкраще! )

З повагою, відеограф Андрій Дмитрук.

https://vimeo.com/107696713

 

23890075