NEWS

Хто такий професійний фотограф?

2014-01-28

        Професійна фотозйомка - це мистецтво фіксувати швидкоплинні події в якісних , яскравих , красивих і живих знімках. І ніхто не виконає це завдання краще , ніж досвідчений майстер , захоплений своєю справою і бажанням постійно вдосконалювати результат.

        І хоча послуги фотографа в Луцьку можна зустріти буквально на кожному кроці , до вибору професіонала слід підійти з відповідальністю. Адже саме від нього залежить, які емоції і почуття будуть викликати зроблені фотознімки, чи вдасться їм передати те, чого ви так хотіли і бажали.

На що слід звернути увагу , замовляючи послуги професійного фотографа ?

        Робота фотографа особлива тим , що справжньому фахівцю доводиться поєднувати безліч навичок і умінь , серед яких складно виділити головні і другорядні . Безсумнівно , це і художня , і технічна складові , і вміння налагоджувати контакт із замовником і моделями , та постійне перебування в курсі сучасних тенденцій професії , а також у сфері реклами та PR .

        Вибираючи фотографа , в першу чергу оцініть портфоліо його робіт. Воно найкращим чином демонструє рівень , професіоналізм і талант автора. Ніякі відгуки , рекламні буклети та рекомендації знайомих не переконують так , як багате і насичене різноплановими знімками портфоліо .

        Тут важливо звернути увагу на різноманітність жанрів і видів фотозйомки , в яких працює фотограф , а також на використовувані ним прийоми , техніки і методи . Чим яскравіше і різнобічні його роботи , тим легше сформувати уявлення про те , наскільки досвідчений і талановитий майстер .

        Не останню роль відіграє і вміння професіонала ефектно фіксувати цікаві ракурси і моменти , а також придумувати креативні сюжети.

        Обов'язково оцініть якість обробки фотографій. Істинний професіоналізм , якраз і полягає в тому , щоб зробити таку обробку ефектною і , в той же час, щоб не кидалася в очі.

        Якщо ви хочете отримати гідний результат , то не варто шукати дешевих варіантів . По-справжньому чудові фотографії виходять завдяки професійній техніці в руках досвідченого майстра. А це , в будь-якому випадку , коштує грошей. Тут ви платите за той результат , який хочете отримати.

        Перш ніж наймати фотографа , вам варто поспілкуватися з ним особисто. Це спілкування має бути приємним і комфортним для вас. Адже від того , наскільки невимушено і зручно ви відчуваєте себе в суспільстві фотографа , багато в чому залежить і результат фотосесії.

         Не соромтеся задавати всі ваші запитання . Запитуйте і уточнюйте усе , що вважаєте за потрібне . Ви ж платите гроші , а значить , маєте право з'ясувати всі необхідні деталі. Тим більше , досвідчений і адекватний фахівець з радістю вам все пояснить.

З повагою, фотограф Тома Капітан-Дмитрук

23890075